
BROWNING BAR MK3 243 WIN – 22″ SATIN NICKEL/GRII WALNUT
Original price was: $1,559.99.$1,359.99Current price is: $1,359.99.
Sale
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ALP
Original price was: $1,629.99.$1,499.99Current price is: $1,499.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810237024706 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 |
| Length | 42.7500 |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 4.2 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 14.75 |
| Sights | Yes |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 810237024706 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 |
| Length | 42.7500 |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 4.2 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 14.75 |
| Sights | Yes |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.