
Surefire SOCOM762-Ti2 End Mount Titanium Suppressor 7.62mm/308 Dark Earth
Original price was: $1,649.00.$1,484.00Current price is: $1,484.00.
Sale
KELTEC SUB-2K CQB 9MM GLK BLK
Original price was: $999.99.$799.99Current price is: $799.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 640832011791 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9GLKBLKCQB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Model | SUB2000 CQB |
| Number of Magazines | 1 17 rd. |
| Product Type | Suppressed Rifle |
| UPC | 640832011791 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9GLKBLKCQB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Model | SUB2000 CQB |
| Number of Magazines | 1 17 rd. |
| Product Type | Suppressed Rifle |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.