
SMITH AND WESSON SW22 VICTORY 22LR SS 5.5″ 10+1
Original price was: $469.00.$445.99Current price is: $445.99.
Sale
Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black
Original price was: $499.99.$399.99Current price is: $399.99.
54 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Kel-Tec P15 is the newest pistol in Kel-Tec's lineup that offers great concealability with a 15 round capacity. This 9mm handgun features a 4" barrel a fiber optic front sight with a tritium rear sight a backstrap safety accessory rail and one 10 round magazine.
Looking for the best prices on Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black by KelTec? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 640832011357 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P15BLKCA |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P15 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Shipping Weight | 2.17 |
| Sights | Hi-Viz |
| Sights Type | Fiber Optic |
| Slide Description | Serrated |
The Kel-Tec P15 is the newest pistol in Kel-Tec's lineup that offers great concealability with a 15 round capacity. This 9mm handgun features a 4" barrel a fiber optic front sight with a tritium rear sight a backstrap safety accessory rail and one 10 round magazine.
Looking for the best prices on Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black by KelTec? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 640832011357 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P15BLKCA |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P15 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Shipping Weight | 2.17 |
| Sights | Hi-Viz |
| Sights Type | Fiber Optic |
| Slide Description | Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.