
SMITH AND WESSON SW22 VICTORY 22LR SS 5.5″ 10+1
Original price was: $469.00.$445.99Current price is: $445.99.
Sale
HECKLER AND KOCH (HK USA) VP9A1 X 9MM BK 10+1 NS VTX CCW
Original price was: $1,399.00.$1,199.00Current price is: $1,199.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230274037 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001356 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | VP9A1 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 3.9 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
| UPC | 642230274037 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001356 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | VP9A1 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 3.9 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.