
S&W 1911 PERFORMANCE CENTER – SUB COMPACT 9MM 8-SHOT BLCK
Original price was: $1,619.00.$1,542.99Current price is: $1,542.99.
Sale
HECKLER AND KOCH (HK USA) MR556 A4 5.56 11″ 10+1 BLK
Original price was: $4,299.00.$3,749.00Current price is: $3,749.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230269446 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001051 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 11" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | MR556 A4 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 13.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 11.1 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 642230269446 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001051 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 11" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | MR556 A4 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 13.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 11.1 |
| Sights | No Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.