
Smith & Wesson M&P15-22 Sport Rifle .22 LR 25rd Magazine 16.5″ Barrel Black Howard Leight Hearing Bag Bundle
Original price was: $599.00.$539.99Current price is: $539.99.
Sale
Freedom Ordnance FXR-FX9 Carbine Rifle 9mm Luger 33rd Magazine 16″ Barrel MLOK Forearm 6 Position Stock
$829.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Features:
Looking for the best prices on Freedom Ordnance FXR-FX9 Carbine Rifle 9mm Luger 33rd Magazine 16″ Barrel MLOK Forearm 6 Position Stock by Freedom Ordnance? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 856169007004 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FX9R16 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 33 |
| Model | FX9 |
| Product Type | AR |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 8.4 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |
Features:
Looking for the best prices on Freedom Ordnance FXR-FX9 Carbine Rifle 9mm Luger 33rd Magazine 16″ Barrel MLOK Forearm 6 Position Stock by Freedom Ordnance? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 856169007004 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FX9R16 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 33 |
| Model | FX9 |
| Product Type | AR |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 8.4 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.