
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20″
Original price was: $589.00.$403.99Current price is: $403.99.
Sale
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC TN/PH 24″
$1,799.00
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418403693 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TWROG7PRC24GP |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" Twisted Flute |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.75 |
| UPC | 853418403693 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TWROG7PRC24GP |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" Twisted Flute |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.75 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.