
SAVAGE 25LW VARMINTER-T 17HORN – 24″ ACU-TGR BLU/BRN LAM T-HOLE
Original price was: $1,049.00.$882.99Current price is: $882.99.
Sale
FIERCE FIREARMS REAPER H-TAC 7MM BC TUNG 22″ #
$2,499.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418406618 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FRHT7MMBC22TU |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 7MM Backcountry |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 15.5 |
| UPC | 853418406618 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FRHT7MMBC22TU |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 7MM Backcountry |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 15.5 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.