CVA ACCURA LR-X .50CAL FDE/BLK
CVA ACCURA LR-X .50CAL FDE/BLK
Original price was: $849.00.$749.00Current price is: $749.00.
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 043125532124 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PR3212N |
| Action | Single Shot |
| ATF Type | BLACK POWDER RIFLE |
| Barrel Length | 30" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Capacity | 1 |
| Package Height | 2.25 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Muzzleloader |
| Rate of Twist | 1:28" |
| Shipping Weight | 10.6 |
| Sights | Williams Peep |
| UPC | 043125532124 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PR3212N |
| Action | Single Shot |
| ATF Type | BLACK POWDER RIFLE |
| Barrel Length | 30" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Capacity | 1 |
| Package Height | 2.25 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Muzzleloader |
| Rate of Twist | 1:28" |
| Shipping Weight | 10.6 |
| Sights | Williams Peep |
Reviews
There are no reviews yet.








Reviews
There are no reviews yet.