
SAVAGE AXIS XP 22-250 22″ – W/3-9X40 BLACK/BLACK
Original price was: $539.00.$448.99Current price is: $448.99.
Sale
CHRISTENSEN ARMS MPR 6.5CR CHASSIS BRWN 16″ MB
Original price was: $2,299.99.$2,199.99Current price is: $2,199.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 696528094081 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-03069-00 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 41.2 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 9.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.8 |
| UPC | 696528094081 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-03069-00 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 41.2 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 9.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.8 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.