
SAVAGE 25LW VARMINTER-T 17HORN – 24″ ACU-TGR BLU/BRN LAM T-HOLE
Original price was: $1,049.00.$882.99Current price is: $882.99.
Sale
CHRISTENSEN ARMS MPR 25CR CHASSIS BLK 24″ MB
Original price was: $2,299.99.$2,199.99Current price is: $2,199.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 840290528675 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-03118-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 25 Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| UPC | 840290528675 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-03118-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 25 Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Shipping Weight | 0.0 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.