CANIK TTI COMBAT 9MM SMOKE 10+1
CANIK TTI COMBAT 9MM SMOKE 10+1
Original price was: $1,000.00.$949.99Current price is: $949.99.
85 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 787450968271 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7864S-N |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 13.5500 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.5 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 787450968271 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7864S-N |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 13.5500 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.5 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Reviews
There are no reviews yet.








Reviews
There are no reviews yet.