
SMITH AND WESSON SW22 VICTORY 22LR 5.5″ THREAD
Original price was: $489.00.$461.99Current price is: $461.99.
Sale
CANIK TP9 ELITE SC TUNG MO1
Original price was: $594.99.$549.99Current price is: $549.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 787450811690 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7169T-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 6.7 |
| Model | TP9 Elite SC |
| Number of Magazines | 2 (1) 12 rd., (1) 15 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Warren Tactical 3-Dot |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 787450811690 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7169T-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 6.7 |
| Model | TP9 Elite SC |
| Number of Magazines | 2 (1) 12 rd., (1) 15 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Warren Tactical 3-Dot |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.