
SMITH AND WESSON M&P380 SHIELD EZ 380ACP SAFETY
Original price was: $469.00.$452.99Current price is: $452.99.
Sale
CANIK SFX RIVAL-S 9MM CHROME 5″ MO2
Original price was: $1,099.99.$1,039.99Current price is: $1,039.99.
60 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 787450850705 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7607C-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 + 1 |
| Length | 8.3 |
| Magazine Included | 2 x 18-Round |
| Model | SFx Rival-S |
| Number of Magazines | 2 18rd. |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 8.55 |
| Sights | FS: Fiber Optic|RS: Adj. Targ. |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 787450850705 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7607C-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 + 1 |
| Length | 8.3 |
| Magazine Included | 2 x 18-Round |
| Model | SFx Rival-S |
| Number of Magazines | 2 18rd. |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 8.55 |
| Sights | FS: Fiber Optic|RS: Adj. Targ. |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| Units per Box | 1 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.