
SMITH AND WESSON M&P380 SHIELD EZ 380ACP SAFETY
Original price was: $469.00.$452.99Current price is: $452.99.
Sale
CANIK METE SFX 9MM BLK 20+1 5.2″ MO1
Original price was: $729.99.$674.99Current price is: $674.99.
14 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 787450811485 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7162-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Length | 8.3 |
| Number of Magazines | 2 1-20 rd. 1-18rd. |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 4.85 |
| Sights | 3-Dot White Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Cut/Ported/Serrated |
| UPC | 787450811485 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7162-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Length | 8.3 |
| Number of Magazines | 2 1-20 rd. 1-18rd. |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 4.85 |
| Sights | 3-Dot White Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Cut/Ported/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.