
SMITH AND WESSON M&P380 SHIELD EZ 380ACP SAFETY
Original price was: $469.00.$438.99Current price is: $438.99.
Sale
CANIK METE MC9 PRIME 9MM BLK 15+1
Original price was: $649.99.$599.99Current price is: $599.99.
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850072317328 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG8572-N |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.64" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 850072317328 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG8572-N |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.64" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.