
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20″
Original price was: $589.00.$403.99Current price is: $403.99.
Sale
BROWNING X-BOLT 2 MTN PRO TUNG 7PRC
Original price was: $3,169.99.$2,769.99Current price is: $2,769.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 023614865254 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036078298 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 023614865254 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036078298 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.