
SAVAGE AXIS XP 223 22″ – W/3-9X40 BLACK/BLACK
Original price was: $539.00.$455.99Current price is: $455.99.
Sale
BROWNING X-BOLT 2 MTN PRO TUNG 7MAG
Original price was: $3,169.99.$2,769.99Current price is: $2,769.99.
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 023614865230 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036078227 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.35 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 023614865230 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036078227 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.35 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.