
Savage Arms 25 Walking Varminter Rifle 17 Hornet 4/rd 22″ Barrel Black
Original price was: $719.00.$595.99Current price is: $595.99.
Sale
BERGARA SIERRA WILDERNESS 6.5CR GREY
Original price was: $1,099.99.$999.99Current price is: $999.99.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 043125017348 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | B14S802 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Sniper Gray Cerakote |
| Barrel Length | 20 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 0 |
| Length | 45.6000 |
| Model | B-14 Wilderness Series |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.1 |
| Sights | No |
| Thread Pattern | 5/8"-24 |
| UPC | 043125017348 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | B14S802 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Sniper Gray Cerakote |
| Barrel Length | 20 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 0 |
| Length | 45.6000 |
| Model | B-14 Wilderness Series |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.1 |
| Sights | No |
| Thread Pattern | 5/8"-24 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.