
SMITH AND WESSON M&P22 COMPACT 22LR THREADED
Original price was: $449.00.$431.99Current price is: $431.99.
Sale
BERETTA PX4 G CPCT CARRY 2 9MM 10+1 FS
Original price was: $949.00.$849.00Current price is: $849.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 082442981734 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JXC9G10CC2 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | Px4 Storm |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.3 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | FS: Hi-Vis Orange RS: Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
| UPC | 082442981734 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JXC9G10CC2 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | Px4 Storm |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.3 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | FS: Hi-Vis Orange RS: Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.