
SMITH AND WESSON M&P380 SHIELD EZ 380ACP SAFETY
Original price was: $469.00.$452.99Current price is: $452.99.
Sale
BERETTA 92FS 9MM BRIG INOX 10+1 CA
Original price was: $1,049.00.$953.00Current price is: $953.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 082442884981 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | J92F560CA |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 12.1000 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Dovetail-Mounted 3-dot Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 082442884981 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | J92F560CA |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 12.1000 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Dovetail-Mounted 3-dot Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.