
SMITH AND WESSON SW22 VICTORY 22LR 5.5″ THREAD
Original price was: $489.00.$461.99Current price is: $461.99.
Sale
SMITH AND WESSON 327 WR PC 9MM 5″ VORTEX 8RD
Original price was: $3,499.00.$2,999.00Current price is: $2,999.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 022188897333 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14045 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Barrel Finish | Black/SS |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 |
| Dot Size | 8 MOA |
| Length | 13 |
| Magazine Included | 1 x 8-Round |
| Model | 327 |
| Package Height | 7.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.55 |
| Sights | RS: Adj./ FS: Brass Bead |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 022188897333 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14045 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Barrel Finish | Black/SS |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 |
| Dot Size | 8 MOA |
| Length | 13 |
| Magazine Included | 1 x 8-Round |
| Model | 327 |
| Package Height | 7.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.55 |
| Sights | RS: Adj./ FS: Brass Bead |
| Sights Type | Adjustable Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.