
SPRGFLD MAG XTENSION XDM9/40 BKSTP 2
Original price was: $12.99.$10.99Current price is: $10.99.
Sale
TRADITIONS VORTEK STRIKEFIRE CAMO 50CAL #
$564.99
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 040589028200 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | R561104621 |
| Action | Single Shot |
| Barrel Length | 28" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Capacity | 1 |
| Length | 46.1 |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Muzzleloader |
| Rate of Twist | 1-in-24" |
| Shipping Weight | 8.15 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 040589028200 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | R561104621 |
| Action | Single Shot |
| Barrel Length | 28" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Capacity | 1 |
| Length | 46.1 |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Muzzleloader |
| Rate of Twist | 1-in-24" |
| Shipping Weight | 8.15 |
| Sights | No Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.