
SAVAGE AXIS XP 223 22″ – W/3-9X40 BLACK/BLACK
Original price was: $539.00.$455.99Current price is: $455.99.
Sale
WEATHERBY 307 ALPINE ST 300WBY 24″
Original price was: $1,999.00.$1,899.00Current price is: $1,899.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115460472 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3WAST300WR6B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .300 Weatherby Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 6.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 8.2 |
| UPC | 747115460472 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3WAST300WR6B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .300 Weatherby Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 6.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 8.2 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.