RITON OPTICS 3 TACTIX 3X MAGNIFIER QD
RITON OPTICS 3 TACTIX 3X MAGNIFIER QD
Original price was: $279.99.$249.00Current price is: $249.00.
12 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850041390789 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3T3XMAG24 |
| Eye Relief | 2.75" |
| Length | 2.72" |
| Magnification | 3x |
| Model | 1 SERIES TACTIX |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 4.0 |
| Power | 3X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 0.75 |
| UPC | 850041390789 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3T3XMAG24 |
| Eye Relief | 2.75" |
| Length | 2.72" |
| Magnification | 3x |
| Model | 1 SERIES TACTIX |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 4.0 |
| Power | 3X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 0.75 |
Reviews
There are no reviews yet.








Reviews
There are no reviews yet.