
Savage Axis XP Rifle .243 Win 4rd Magazine 22″ Barrel Black Synthetic Stock 3-9×40 Scope
Original price was: $539.00.$448.99Current price is: $448.99.
Sale
CHRISTENSEN ARMS MESA FFT 25CM TUNGSTEN 20″
Original price was: $1,499.99.$1,449.99Current price is: $1,449.99.
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 840290540578 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-01347-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 25 Creedmoor |
| Capacity | 3 |
| Model | Mesa |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| UPC | 840290540578 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-01347-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 25 Creedmoor |
| Capacity | 3 |
| Model | Mesa |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.