
SAVAGE 25LW VARMINTER-T 17HORN – 24″ ACU-TGR BLU/BRN LAM T-HOLE
Original price was: $1,049.00.$882.99Current price is: $882.99.
Sale
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 308WIN BLK/GRN 20″
Original price was: $1,098.99.$998.99Current price is: $998.99.
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 840290529177 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-15023-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 |
| Model | Evoke |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| UPC | 840290529177 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-15023-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 |
| Model | Evoke |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.