
SAVAGE 334 270 WIN 20″ – GRAY/CAMO
Original price was: $589.00.$403.99Current price is: $403.99.
Sale
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 6.5CR MOUNTAIN 20″
Original price was: $2,895.00.$2,849.00Current price is: $2,849.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 811452024427 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 0011710335-F |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 13.1 |
| UPC | 811452024427 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 0011710335-F |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 13.1 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.