
SAVAGE AXIS XP 6.5CM 22″ – W/3-9X40 BLACK/BLACK
Original price was: $539.00.$448.99Current price is: $448.99.
Sale
SAVAGE ARMS AXIS 2 30-06 BL/FDE 22″ LH #
Original price was: $519.00.$444.00Current price is: $444.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 011356320926 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32092 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 011356320926 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32092 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.