
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 7″ AS
Original price was: $2,199.00.$2,143.99Current price is: $2,143.99.
Sale
SIG SAUER P365X-MACRO COMP 2A 9MM COY 3″
Original price was: $929.99.$859.99Current price is: $859.99.
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681696352 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XCA-9-CXR3P-COMP-2A |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 3 17rd. Flush |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.35 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| UPC | 798681696352 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XCA-9-CXR3P-COMP-2A |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 3 17rd. Flush |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.35 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.