
SMITH AND WESSON M&P22 COMPACT 22LR THREADED
Original price was: $449.00.$431.99Current price is: $431.99.
Sale
MAGNUM RESEARCH BE III SEMI 9MM BLK POLY 15+1#
Original price was: $559.19.$447.00Current price is: $447.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 761226086857 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BE99153RSL |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 11.5 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | White 3-Dot Combat |
| Sights Type | Fixed Sights |
| UPC | 761226086857 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BE99153RSL |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 11.5 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | White 3-Dot Combat |
| Sights Type | Fixed Sights |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.