
SMITH AND WESSON M&P380 SHIELD EZ 380ACP SAFETY
Original price was: $469.00.$452.99Current price is: $452.99.
Sale
SPRINGFIELD ARMORY XD MOD.4 9MM BLK 4″ 10+1 OR
Original price was: $398.00.$369.00Current price is: $369.00.
94 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 706397003548 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | XDDG9101BLC-M4 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 5.5'' |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | XD MOD 4 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Sights | Fiber Optic Front Sight |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 706397003548 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | XDDG9101BLC-M4 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 5.5'' |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | XD MOD 4 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Sights | Fiber Optic Front Sight |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.