
S&W 1911 PERFORMANCE CENTER – SUB COMPACT 9MM 8-SHOT BLCK
Original price was: $1,619.00.$1,446.99Current price is: $1,446.99.
Sale
HECKLER AND KOCH (HK USA) VP9A1 X TAC 9MM BK 20+1 NS CCW
Original price was: $1,479.00.$1,279.00Current price is: $1,279.00.
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230274211 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001364 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | VP9A1 X Crossover |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 4.1 |
| Sights | 3 Dot |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
| UPC | 642230274211 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001364 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | VP9A1 X Crossover |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 4.1 |
| Sights | 3 Dot |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.