
SAVAGE 25LW VARMINTER-T 17HORN – 24″ ACU-TGR BLU/BRN LAM T-HOLE
Original price was: $1,049.00.$882.99Current price is: $882.99.
Sale
Retay ASEND Walnut Bolt Action Rifle .22 LR 10rd Magazine(1) 16” Barrel Walnut Stock
Original price was: $509.00.$479.00Current price is: $479.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Features:
Specifications
Looking for the best prices on Retay ASEND Walnut Bolt Action Rifle .22 LR 10rd Magazine(1) 16” Barrel Walnut Stock by Retay USA? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 193212030719 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ASD22-SWAL-16 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 |
| Model | Asend |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.0 |
Features:
Specifications
Looking for the best prices on Retay ASEND Walnut Bolt Action Rifle .22 LR 10rd Magazine(1) 16” Barrel Walnut Stock by Retay USA? BlackBox Ballistics proudly serves Conroe with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Best Prices in Conroe
Earn Rewards on Every Purchase.
Special Bundles & Firearm Packages Available.
Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 193212030719 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ASD22-SWAL-16 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 |
| Model | Asend |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.0 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.