
S&W SW22 VICTORY TARGET 5.5″ – ADJ. 10-SHOT STAINLESS POLYMER
Original price was: $489.00.$461.99Current price is: $461.99.
Sale
ROST MARTIN RM1C 9MM 10+1 BLK/GRY 4″ CA
Original price was: $489.00.$459.00Current price is: $459.00.
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 860011577386 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CGRYOSP10CA |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
| UPC | 860011577386 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CGRYOSP10CA |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.