
SMITH AND WESSON M&P22 COMPACT 22LR THREADED
Original price was: $449.00.$431.99Current price is: $431.99.
Sale
ROST MARTIN RM1C 9MM 17+1 BLK 4″ OR FS
Original price was: $469.00.$439.00Current price is: $439.00.
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 860011125808 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSP |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights Type | White Dot Front/Serrated Rear |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 860011125808 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSP |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights Type | White Dot Front/Serrated Rear |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.