
SMITH AND WESSON SW22 VICTORY 22LR SS 5.5″ 10+1
Original price was: $469.00.$445.99Current price is: $445.99.
Sale
ROST MARTIN RM1S 9MM 10+1 BLK 3.6″ BNDL CA
Original price was: $499.00.$489.00Current price is: $489.00.
39 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067485551 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1SBLKOSP10CA-P |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | RM1S |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | Iron Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
| UPC | 850067485551 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1SBLKOSP10CA-P |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | RM1S |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | Iron Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.