
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4″ Barrel Optic Ready TRUGLO Sights
Original price was: $681.80.$561.99Current price is: $561.99.
Sale
ROST MARTIN RM1C 9MM 10+1 BLK/ODG 4″ CA
Original price was: $489.00.$459.00Current price is: $459.00.
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067485131 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CODGOSP10CA |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 850067485131 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CODGOSP10CA |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.