
S&W M&P15 SPORT III 5.56 RIFLE – 10-RD CTS106 ST COMP ADJ STK
Original price was: $829.00.$729.00Current price is: $729.00.
Sale
LWRC IC-9 9MM BLK 16″ 27+1
Original price was: $2,140.00.$2,012.00Current price is: $2,012.00.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850058027241 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ICR9B16 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 27 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 27 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 11.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Selector Switch |
| Shipping Weight | 9.25 |
| UPC | 850058027241 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ICR9B16 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 27 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 27 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 11.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Selector Switch |
| Shipping Weight | 9.25 |
There are no reviews yet.



Reviews
There are no reviews yet.